Dogoterapia Whoopie to nie tylko Whoopie!! Nasz zespół to całe grono dogoterapeutów, oczywiście w parze ze swoimi certyfikowanymi psiakami. Każdy z duetów ma spore doświadczenie w pracy oraz wysokie kwalifikacje. Poniżej prezentujemy krótki opis naszych wyjątkowych duetów :)


Patrycja Gołąbek Jonak & Gabi team L&L LABRADOR LOVERS


Certyfikowany dogoterapeuta, mgr Pedagogiki Specjalnej, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju, oligofrenopedagog, diagnosta. Nauczyciel akademicki specjalizujący się w zakresie animaloterapii i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Absolwentka wielu kursów i szkoleń związanych z rozwojem dzieci. Właścicielka czarnej labradorki o imieniu Gabi. Autorka niepowtarzalnego programu pracy z dziećmi do 3 roku życia. Twórca wielu artykułów naukowych dotyczących prazy z dziećmi i psami. Podczas zajęć wprowadza dzieci w niesamowity świat psów, ucząc je empatii, odpowiedzialności i szacunku w stosunku do tych wyjątkowych czworonogów. Z kolei Gabi to wspaniała czarna labradorka, oczko w głowie swojej pani. Jest wesołym, pełnym zapału do pracy psem. Uwielbia zabawę z młodszymi dziećmi, jednak ze starszymi też potrafi się świetnie porozumieć. Każde zajęcia z jej udziałem są wspaniałą i niezapomnianą przygodą. Każdy, kto choć jeden raz zagadnął w jej czekoladowe oczy, pogłaskał lśniącą sierść i posłuchał bicia labradorowego serduszka dostrzegł jej wyjątkowość i ogrom miłości, jaką Gabi potrafi obdarzyć człowieka. Dzięki Niej na twarzy każdego dziecka zagości uśmiech, bo za sprawą takich psiaków Nasze życie staje się lepsze, a My z ich pomocą jesteśmy lepszymi ludźmi.


Patrycja

AGATA MACIĄG-LEBIEDZKA & ASTA


Od dzieciństwa psy zajmowały w moim życiu szczególne miejsce, począwszy od wszelkich przypadkowo spotkanych kundelków oraz niesamowitych przybłęd Miśka i Kajtka, zamieszkujących naszą klatkę schodową i towarzyszących mi codziennie w drodze do szkoły podstawowej. Moim pierwszym psem rodowodowym była suczka pudla miniaturowego Sunia z holenderskiej hodowli Natalie’s pride , dzięki której rozpoczęłam przygodę z podstawowym psim posłuszeństwem oraz stałam się członkiem Polskiego Związku Kynologicznego. Od 2003 jako Członek Stowarzyszenia Terapii Wspomagającej "ALTERI", późniejszej Fundacji Alteri (2005 r.) pracowałam wolontaryjnie koordynując pracę z psami asystującymi oraz ich proces przekazywania osobom z niepełnosprawnością ruchową. Brałam także udział w szkoleniu psów asystujących oraz ich doborze. W 2005 ukończyłam studia licencjackie KSW na Wydziale Nauk o Rodzinie z zakresu pracy socjalnej. Miałam także, po raz pierwszy możliwość uczestnictwa w kursie "Przygotowanie psa do pracy w dogoterapii" . W 2007/2008 Wraz ze swoim wspaniałym bokserem Edwardem ukończyłam kurs Trenera Alteri, a także brałam udział w fundacyjnym projekcie szerzenia świadomości o roli psów asystujących „Centrum informacji o psach asystujących dla osób niepełnosprawnych”. W 2008 ukończyłam studia magisterskie KSW na Wydziale Nauk o Rodzinie z zakresu pracy socjalnej. W latach 2009/2012 pracowałam jako instruktor Szkoły Alteri z Podstawowego Posłuszeństwa, zajęć Obility, zajęć indywidualnych oraz prowadziłam świetlicę dla psów. W 2014 ukończyłam kurs dodoterapii w fundacji Iskra z moją suczką Atarte oraz rozpoczęłam współpracę z firmą Maxopieka w zakresie prowadzenia zajęć animacyjno-edukacyjnych z udziałem psa . Od 2014 jestem też hodowcą psów rasy boston terrier i pudel średni. W 2017 jako wolontariusz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie oraz domu dziecka św Ludwiki w Krakowie prowadziłam zajęcia z dziećmi z zakresu dogoterapii. 2017/2018 ukończyłam Studia podyplomowe WSE z behawiorystyki zwierząt o specjalizacji psy. Od 2018 współpraca z dogoterapia Whoopie w zakresie prowadzenia zajęć dogoterapeutycznych. Nieustannie uczestniczę w seminariach i warsztatach poświęconych tematyce kynologicznej, starając się poszerzać swoją wiedzę o psach. Interesuję się różnymi formami amatorskiego sportu z psami wykorzystującego ich naturalne predyspozycje. Uwielbiam przekazywać swoją pasję innym, szczególnie najmłodszym. Obecnie jestem właścicielką 8 letniej boston terrierki Merlin, 4 letniej suczki pudla średniego Astarte oraz 8 miesięcznej suczki pudla królewskiego Erny.


Agata

FUNDACJA ISKRA


Fundacja Iskra zajmuje się kształceniem przyszłych dogoterapeutów i psów im towarzyszących, prowadzi także zajęcia z dogoterapii w Krakowie i nie tylko. ISKRA zajmuje się dogoterapią od wielu lat, ma zatem ogromne doświadczenie w prowadzeniu zajęć zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi.


Patrycja

JOANNA KIEŁPIKOWSKA & JOGA


Joga jest "przyrodnią siostrą" Whoopie. Jest suczką rasy Flat Coated Retriever i jak to u retrieverów bywa kocha wszystkich wokół :) Joga jest bardzo żywiołowa i energiczna, równocześnie potrafi być cierpliwa i dla przysmaków zrobi wszystko :) Joga po regularnych szkoleniach i praktykach w grudniu 2018 zdała egzamin praktyczny z dogoterapii, stając się tym samym certyfikowanym psem terapeutą. Uwielbia dzieci i jest pełna zapału do pracy!


Joga

Dogoterapia Whoopie poleca również:


Behawiorysta Paulina Mazurkiewicz


Od dziecka moją wielką miłością oraz pasją są psy. Jako nastolatka zaczynałam od bycia tzw. petsitterem, czyli opiekowałam się psiakami oraz wyprowadzałam je na spacery. Obecnie jestem absolwentką studiów na kierunku behawiorystyka zwierząt do towarzystwa (WSE w Krakowie). Ale na tym nie koniec, sukcesywnie poszerzam swoją wiedzę na temat behawioru i szkolenia psów biorąc udział w licznych konferencjach i seminariach behawiorystycznych. Ponadto jestem szczęśliwą mamą córeczki Emilki oraz opiekunką suczki rasy staffordshier bull terrier - Frei (Human Dogs ELLA FITZGERALD) oraz hodowcą psów tej rasy (hodowla Asgard Staff FCI). Dbanie o pozytywne relacje psa z dzieckiem są moim priorytetem. Chętnie pomogę rodzinom, u których te stosunki zostały zaburzone. Oczywiście nie jest to jedyna problematyka, którą się zajmuję i służę pomocą w rozwiązywaniu różnych problemów behawioralnych. Każdy przypadek to dla mnie wyzwanie i motywacja do działania.


PaulinaKontakt: https://www.facebook.com/asgardstafffci/?ref=profile_intro_card


Jednocześnie zapraszamy do kontaktu z nami tutaj. W razie pytań proszę skorzystać z dostępnych w zakładce kontakt danych telefonicznych lub z formularza kontaktowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Copyright © 2016-2017 Dogoterapia Whoopie. All rights reserved.